Logo firmy Piętru - Pokoje Twoich Snów
WYSZUKIWARKA  
   |   
   |   
   |   
0
     KOSZYK 0.00 zł

Meble w kategorii : Łóżka piętrowe

Rodzina mająca więcej niż jedno dziecko często boryka się z problemem braku odpowiedniej ilości przestrzeni. Łóżko piętrowe to w takim przypadku idealne rozwiązanie, które pozwala nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również jest atrakcyjne dla dzieci, zapewnia im komfortowe warunki i możliwość zabawy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy atrakcyjne łóżka piętrowe średnie i wysokie, w wersji z drabinką, zjeżdżalnią, a nawet ścianą wspinaczkową. W asortymencie posiadamy łóżka wykonane z litego drewna sosnowego, które doskonale sprawdzają się jako meble młodzieżowe i dziecięce i są dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Nowoczesna konstrukcja łóżek piętrowych firmy „Piętrus” pozwala rozstawić je na dwa niskie jednoosobowe, co stanowi istotne udogodnienie. Polecamy także łóżka piętrowe dla 3 osób.

Nasza oferta obejmuje łóżka dla chłopców i dziewczynek, uwzględniające ich potrzeby i zainteresowania. Na uwagę zasługuje zwłaszcza estetyka wykonania mebli dziecięcych. Doskonałej jakości drewno sosnowe oraz pomysłowe rozwiązania konstrukcyjne gwarantują satysfakcję Klienta z dokonanego zakupu.

Infolinia sklepu internetowego (pn - pt 8.00 - 16.00) :
784 991 942
Aktualności
Przerwa urlopowa W dniach od 15.07-23.07.17r. zakład PIĘTRUS będzie nieczynny z powodu przerwy urlopowej.   Wraca...
Nowe łóżeczko w ofercie: Lettino Livia Nowe łóżeczko w ofercie: Lettino Livia. Łóżeczka Lettino już dostępne w ofercie! Przejdź do oferty...
Nowe aranżacje z wykorzystaniem łóżeczka Misza!       Tak może wyglądać kącik Twojego maluszka. Dobierz do zamówienia unikalną barierkę! Zapraszamy...
Kontakt

PIĘTRUS Zakład Stolarski i Sklep Firmowy 

Bernadeta Cieczko

Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@pietrus.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@pietrus.pl - księgowość

 

  Formularz reklamacyjny
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty   /   Promocje   /   Nowości   /   Piętrus   /   Aktualności   /   Pytania?   /