Logowanie dla odbiorców hurtowych
Szukaj
Wyszukaj produkt dla siebie
0
Podsumowanie Twoich zakupy

Pluszak w gratisie do materaca HEVEA

  30.06.2022  

REGULAMIN PROMOCJI Z ZABAWKAMI AKUKU

1. Do wybranych kolekcji materaców dla grupy wiekowej 0+ Hevea niezależnie od rozmiaru, Kupujący otrzymuje w zestawie jedną sztukę zabawki Akuku. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca.

2. Promocja obejmuje materace DUO ACTIVIA, BABY MAX, BABY lateksowy oraz KRZYŚ.

3. Promocja rozpoczyna się w dniu 1 grudnia i potrwa do 31 grudnia 2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.

4. Wartość detaliczna zabawki Akuku to 23,99 pln brutto z wysyłką.

5. Pluszaki zwierzątka są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki około 15 cm.

6. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

 

MATERAC PIANKA - PIANKA DUOACTIVIA KLIK!

MATERAC LATEKS BABY KLIK!

MATERAC PIANKA - LATEKS BABYMAX KLIK!

MATERAC LATEKS - KOKOS KRZYŚ KLIK !

Infolinia sklepu internetowego
784 991 942  pn.-pt.: 8:00-16.00

Lettino sp. z o.o. 


Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@lettino.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@lettino.pl - księgowość

 

 

Formularz kontaktowy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem/zamówieniem z użyciem niniejszego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania/zamówienia. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lettino sp. z o.o. z siedzibą Grzybno 66, 87-327 Grzybno. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w polityce prywatności
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty /  Promocje /  Nowości /  Aktualności /  Piętrus /