Logowanie dla odbiorców hurtowych
Szukaj
Wyszukaj produkt dla siebie
0
Podsumowanie Twoich zakupy

Pluszak w prezencie

  17.02.2020  

Regulamin promocji !

1. Do każdego materaca niemowlęcego Hevea dostępnego w sklepie internetowym www.pietrus.pl. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca.

Klik ! Hevea Duo Activia pianka-pianka

Klik ! Hevea Baby lateks

Klik ! Hevea BabyMax pianka-lateks

Klik ! Hevea Krzyś lateks-kokos


2. Promocja rozpoczyna się w dniu 17 lutego i potrwa do 31 marca 2020 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. Liczy się data wpływu zamówienia.
3. Wartość detaliczna zabawki Akuku to 19 pln brutto z wysyłką.
4. Pluszaki zwierzątka (żabka i słoń) są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki 15 cm.
5. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
6. Promocja z zabawkami AKUKU nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.

 

 

Infolinia sklepu internetowego
784 991 942  pn.-pt.: 8:00-16.00

PIĘTRUS Zakład Stolarski i Sklep Firmowy 

Bernadeta Cieczko


Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@pietrus.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@pietrus.pl - księgowość

 

 

Formularz kontaktowy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem/zamówieniem z użyciem niniejszego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania/zamówienia. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakład Stolarski Piętrus Bernadetta Cieczko z siedzibą Grzybno 66, 87-327 Grzybno. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w polityce prywatności
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty /  Promocje /  Nowości /  Aktualności /  Piętrus /