Logowanie dla odbiorców hurtowych
Szukaj
Wyszukaj produkt dla siebie
0
Podsumowanie Twoich zakupy

Poradnik#1 - wysokość dna materaca w łóżeczku! Ważny aspekt funkcjonalny każdego łóżeczka.

  22.01.2018  

        Dokonując tak ważnego zakupu jakim jest zakup łóżeczka dla naszego maleństwa zwracamy uwagę na wiele kwestii. Jedną z nich jest możliwość regulacji wysokości dna materacyka. Aby łóżeczko służyło naszemu maleństwu jak najdłużej powinno posiadać conajmniej 2 możliwe wysokości ustawienia wysokości dna materacyka. Sytuacja optymalną jest jeżeli możemy, jak we wszystkich produkowanych przez nas łóżeczkach, ustawić dno na 3 poziomach. Najwyższe położenie, które zgodnie z normami

PN-EN 716-1 powinno znajdować się nie mniej niż 30 cm poniżej barierki, wykorzystujemy gdy dziecko nie potrafi jeszcze siadać. Najłatwiej nam wtedy, w prosty sposób, bez pochylania opiekować się leżącym niemowlakiem.

Łóżeczko „Misza” z szufladą w najwyższym położeniu materacyka

 

      W momencie, w którym nasze kilkumiesięczne dziecko zaczyna raczkować i siadać, w trosce o jego bezpieczeństwo, należy zmienić wysokość dna łóżeczka na kolejna dostępną. W przypadku łóżeczek firmy PIĘTRUS jest to wysokość środkowa. Taka zmiana zapewni, że dziecko nie wypadnie z łóżeczka podczas swoich pierwszych prób siadania, a nam wciąż jest łatwo się do niego schylić.

 

Standardowe wysokości ułożenia dna stosowane przez naszą firmę na przykładzie łóżeczka „Alek”

 

     Najniższą wysokość wybieramy gdy maluch zaczyna wstawać bądź stoi już samodzielnie. Gdy dno materacyka znajduje się na tym poziomie, dzięki wyjmowanym szczebelkom, nasz brzdąc może wchodzić i schodzić z łóżeczka, bez usuwania całego boku.

Łóżeczko „Zuza” z szufladą w najniższym położeniu dna

 

      Po zdemontowaniu całego boku, w każdym modelu naszych łóżeczek, istnieje możliwość wstawienia barierki ochronnej i stworzenia z łóżeczka tapczaniku. Barierka ochronna pozwoli na swobodne wchodzenie i schodzenie z łóżeczka naszego dziecka, a równocześnie zapewni, że nie zsunie się ono podczas snu.

 

Łóżeczko „Dominik” z szufladą i barierką ochronną

 

 

 

 

 

Infolinia sklepu internetowego
784 991 942  pn.-pt.: 8:00-16.00

PIĘTRUS Zakład Stolarski i Sklep Firmowy 

Bernadeta Cieczko


Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@pietrus.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@pietrus.pl - księgowość

 

 

Formularz kontaktowy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem/zamówieniem z użyciem niniejszego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania/zamówienia. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakład Stolarski Piętrus Bernadetta Cieczko z siedzibą Grzybno 66, 87-327 Grzybno. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w polityce prywatności
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty /  Promocje /  Nowości /  Aktualności /  Piętrus /