Logowanie dla odbiorców hurtowych
Szukaj
Wyszukaj produkt dla siebie
0
Podsumowanie Twoich zakupy

Poradnik#2 - Czy w moim łóżeczku są wyciągane szczebelki? Jak wyciągnąć szczebelki w łóżeczku?

  11.02.2018  

Poradnik#2 – Jak wyjmować szczebelki z łóżeczka? Czy w moim łóżeczku są wyciągane szczebelki? Jak wyciągnąć szczebelki w łóżeczku?


W odpowiedzi na często zadawane przez rodziców pytanie „ jak wyciągnąć szczebelki z łóżeczka?” postanowiliśmy przygotować krótki poradnik demonstrujący jak to zrobić. Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Mechanizm wyciagania szczebelków nieco się różni w przypadku łóżeczek ze szczebelkami okrągłymi i płaskimi dlatego rozdzielimy poradnik na te 2 podpunkty. Wszystkie nasze łóżeczka posiadają wyciągane szczebleki. Możemy je wyciągnąć, aby umożliwić dziecku samodzielne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka.


ŁÓŻECZKO ZE SZCZEBELKAMI OKRĄGŁYMI
W celu wyciągnięcia szczebelek z łóżeczka z okrągłymi szczebelkami należy znaleźć mniej więcej na środku boku łóżeczka 3 szczebelki które się obracają(1). Następnie podniesć każdy ze szczebelków do góry(2) – do szczebelków przymocowane sa małe sprężynki, które to umożliwią. Kiedy szczebelek jest już wyciagnięty z dolnego otworu łatwo go przesunać na bok i ostatecznie wyciągnać(3).


ŁÓŻECZKO ZE SZCZEBELKAMI PŁASKIMI
W celu wyciągnięcia szczebelek z łóżeczka z płaskimi szczebelkami należy znaleźć mniej więcej na środku boku łóżeczka 2 szczebelki które można przemieszczać do góry (1). Następnie podniesć każdy z nich. Kiedy szczebelek jest już wyciagnięty z dolnego otworu łatwo go przesunać na bok i ostatecznie wyciągnać(2).

Infolinia sklepu internetowego
784 991 942  pn.-pt.: 8:00-16.00

PIĘTRUS Zakład Stolarski i Sklep Firmowy 

Bernadeta Cieczko


Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@pietrus.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@pietrus.pl - księgowość

 

 

Formularz kontaktowy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem/zamówieniem z użyciem niniejszego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania/zamówienia. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakład Stolarski Piętrus Bernadetta Cieczko z siedzibą Grzybno 66, 87-327 Grzybno. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w polityce prywatności
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty /  Promocje /  Nowości /  Aktualności /  Piętrus /