Logowanie dla odbiorców hurtowych
Szukaj
Wyszukaj produkt dla siebie
0
Podsumowanie Twoich zakupy

Meble w kategorii : Łóżka piętrowe

Rodzina mająca więcej niż jedno dziecko często boryka się z problemem braku odpowiedniej ilości przestrzeni. Łóżko piętrowe to w takim przypadku idealne rozwiązanie, które pozwala nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również jest atrakcyjne dla dzieci, zapewnia im komfortowe warunki i możliwość zabawy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy atrakcyjne łóżka piętrowe średnie i wysokie, w wersji z drabinką, zjeżdżalnią, a nawet ścianą wspinaczkową. W asortymencie posiadamy łóżka wykonane z litego drewna sosnowego, które doskonale sprawdzają się jako meble młodzieżowe i dziecięce i są dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Nowoczesna konstrukcja łóżek piętrowych firmy „Piętrus” pozwala rozstawić je na dwa niskie jednoosobowe, co stanowi istotne udogodnienie. Polecamy także łóżka piętrowe dla 3 osób.

Nasza oferta obejmuje łóżka dla chłopców i dziewczynek, uwzględniające ich potrzeby i zainteresowania. Na uwagę zasługuje zwłaszcza estetyka wykonania mebli dziecięcych. Doskonałej jakości drewno sosnowe oraz pomysłowe rozwiązania konstrukcyjne gwarantują satysfakcję Klienta z dokonanego zakupu.

Infolinia sklepu internetowego
784 991 942  pn.-pt.: 8:00-16.00

PIĘTRUS Zakład Stolarski i Sklep Firmowy 

Bernadeta Cieczko


Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@pietrus.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@pietrus.pl - księgowość

 

 

Formularz kontaktowy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem/zamówieniem z użyciem niniejszego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania/zamówienia. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakład Stolarski Piętrus Bernadetta Cieczko z siedzibą Grzybno 66, 87-327 Grzybno. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w polityce prywatności
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty /  Promocje /  Nowości /  Aktualności /  Piętrus /