Logowanie dla odbiorców hurtowych
Szukaj
Wyszukaj produkt dla siebie
0
Podsumowanie Twoich zakupy

O naszej firmie

Słowo piętrus każdemu z Państwa skojarzy się z piętrowym angielskim autobusem lub z łóżkiem piętrowym. Właśnie od łóżka pochodzi nazwa Firmy PIĘTRUS, która od 1992r. produkuje meble dla niemowląt, przedszkolaków i nastolatków z wykorzystaniem drewna sosnowego, MDF-u i płyty meblowej. Nasz system pozwala na samodzielne kompletowanie i aranżację dużych, małych i tych najmniejszych pomieszczeń mieszkalnych. Właśnie dla tej samodzielności wyboru stworzyliśmy ten sklep internetowy, w którym znajdą Państwo cały asortyment, którym handlujemy i produkujemy od lat.

Wprowadzając bezpośrednią sprzedaż online nie chcemy zrujnować relacji z tradycyjnymi detalistami, wręcz przeciwnie chcemy ją pogłębić poprzez ujednolcenie warunków handlu. Klienci naszych mebli spotkają się z podobnymi warunkami sprzedaży, będziemy mieli podobne ceny i warunki dostawy.

Wszyscy na rynku producenci i detaliści musimy zdać sobie sprawę, że nastaje czas w którym konsumenci będą korzystać z wielu kanałów zakupu a my musimy temu sprostać.

Zapraszamy więc na zakupu on-line i do sklepu firmowego położonego w miejscowości Grzybno na Pojezierzu Brodnickim.

 

 

Infolinia sklepu internetowego
784 991 942  pn.-pt.: 8:00-16.00

PIĘTRUS Zakład Stolarski i Sklep Firmowy 

Bernadeta Cieczko


Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@pietrus.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@pietrus.pl - księgowość

 

 

Formularz kontaktowy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem/zamówieniem z użyciem niniejszego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania/zamówienia. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakład Stolarski Piętrus Bernadetta Cieczko z siedzibą Grzybno 66, 87-327 Grzybno. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w polityce prywatności
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty /  Promocje /  Nowości /  Aktualności /  Piętrus /