Logowanie dla odbiorców hurtowych
Szukaj
Wyszukaj produkt dla siebie
0
Podsumowanie Twoich zakupy

O naszej firmie

Słowo piętrus każdemu z Państwa skojarzy się z piętrowym angielskim autobusem lub z łóżkiem piętrowym. Właśnie od produkcji takiego łóżka zaczęła się nasza historia w 1992r.

Przez 28 lat produkowaliśmy łóżeczka niemowlęce, łóżka dla przedszkolaków i nastolatków oraz solidne, drewniane meble. Na początku 2020 r. z bólem serca zdecydowaliśmy o zaprzestaniu produkcji łóżek piętrowych i pokładzie 100% mocy produkcyjnych w łóżeczka niemowlęce.

Co nas wyróżnia?

  • Materiał zastosowany do produkcji jest ekologiczny - naturalne drewno, płyta laminowana i MDF.
  • Produkty spełniają wymagania w zakresie wytrzymałości, stateczności i sztywności. Tę zaletę najlepiej zobrazuje zdjęcie przed dwudziestu laty, gdzie na urodzinach córki właściciela, badanie zostało wykonane przez nie małą grupkę dzieci.

  • Pomysłodawcą i twórcą większości dostępnych do dnia dziesiejszego modeli łóżeczek jest właściciel firmy Wiesław Cieczko.
  • Meble produkujemy od dwudziestu ośmiu lat, a zainteresowania właściciela firmy wyrosły już w najmłodszych latach, kiedy pomagał w produkcji łóżeczek swojemu ojcu.

  • Potwierdzeniem naszych starań i zabiegów jest wyróżnienie przez kapituę konkursu Diament Meblarstwa 2009 w kategorii zestaw mebli dziecięcych i młodzieżowych.

 

Zapraszamy na zakupy on-line i do sklepu firmowego położonego w miejscowości Grzybno na Pojezierzu Brodnickim.

 

 

Infolinia sklepu internetowego
784 991 942  pn.-pt.: 8:00-16.00

Lettino sp. z o.o. 


Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@lettino.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@lettino.pl - księgowość

 

 

Formularz kontaktowy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem/zamówieniem z użyciem niniejszego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania/zamówienia. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lettino sp. z o.o. z siedzibą Grzybno 66, 87-327 Grzybno. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w polityce prywatności
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty /  Promocje /  Nowości /  Aktualności /  Piętrus /