Logowanie dla odbiorców hurtowych
Szukaj
Wyszukaj produkt dla siebie
0
Podsumowanie Twoich zakupy

Nasza praca w szczególnym czasie

  18.03.2020  

W związku z obecną sytuacją w kraju i narzuconymi ograniczeniami - pragniemy poinformować, iż Państwa zamówienia są realizowane zgodnie z planem i zachowaniem bezpieczeństwa.

Uprzejmie Państwa prosimy o opłacanie zamówień przelewem, wyłączyliśmy na ten moment możliwość płatności za pobraniem tak, aby ograniczyć obrót gotówką.

Kurierzy DPD i kurierzy GLS pracują bez zmian - bardzo proszą o niezamawianie przesyłek za pobraniem aby uniknąć sytuacji bezpośredniej styczności.

Prosimy również o możliwe ograniczenie odbiorów osobistych i zamawianie naszych artykułów z przesyłką. Pracujemy za "zamkniętą bramą" co oznacza że nie obsługujemy klientów w bezpośrednim kontakcie.

Infolinia sklepu internetowego
784 991 942  pn.-pt.: 8:00-16.00

PIĘTRUS Zakład Stolarski i Sklep Firmowy 

Bernadeta Cieczko


Grzybno 66, 87-327 Bobrowo
woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax: (56) 49 846 73 ; biuro@pietrus.pl - dział sprzedaży

tel.: (56) 49 510 97 ; ksiegowosc@pietrus.pl - księgowość

 

 

Formularz kontaktowy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem/zamówieniem z użyciem niniejszego formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania/zamówienia. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakład Stolarski Piętrus Bernadetta Cieczko z siedzibą Grzybno 66, 87-327 Grzybno. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w polityce prywatności
projekt i wykonanie asmedia.pl
Firma PIETRUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl
Produkty /  Promocje /  Nowości /  Aktualności /  Piętrus /